Wybierz sprzęt

Wybierz sprzęt do swojej placówki gastronomicznej lub zaprojektuj z nami swoją kuchnię!

To co wyróżnia nasze Centrum Kulinarne jest fakt, iż posiadamy w miejscu siedziby sklep z profesjonalnym sprzętem gastronomicznym, co pozwala nam fachowo doradzać i wyposażać nim restauracje, kawiarnie, food cornery, placówki zbiorowego żywienia itd. 


Nasz zespół  "Gastro Team" pomoże Państwu wybrać odpowiedni sprzęt do Państwa placówki, doradzi, a także wesprze w działaniach przed i po - sprzedażowych

Piotr Jaworski
Kierownik działu Gastronomii

tel. + 48 696 073 866
p.jaworski@weindich.pl






Artur Grzęda
Z-ca Kierownika działu Gastronomii

tel. + 48 600 859 702
a.grzeda@weindich.pl








Marcin Strzempek
Doradca techniczno - handlowy w sektorze Ho-Re-Ca

tel. + 48 606 298 159
m.strzempek@weindich.pl







Zbigniew Gąsiorowski
Doradca techniczno-handlowy w sektorze Ho-Re-Ca
i Specjalista od zamówień publicznych

tel. +48 795 415 348
 z.gasiorowski@weindich.pl





Lech Sikorski
Doradca techniczno-handlowy w sektorze Ho-Re-Ca
tel. + 48 692 487 816
l.sikorski@weindich.pl







     Maciej Ziembiewicz
     Doradca techniczno-handlowy w sektorze Ho-Re-Ca
     tel. + 48 606 298 154
     m.ziembiewicz@weindich.pl






    Tomasz Nowak
     Doradca handlowy – ekspert kulinarny
     tel. + 48 606 298 154
     t.nowak@weindich.pl



 



Jako jedyni posiadamy swoje własne biuro projektowe – Archigastro, które świadczy usługi konsultacji, planowania oraz projektowania i wyposażenia wnętrz w sprzęt  dla hoteli, restauracji i innych obiektów dla branży Ho-Re-Ca na terenie całej Polski. Wszelkich informacji udziela nasz projektant.


 
Anna Stefko
Projektant

tel. +48 608 682 035
a.stefko@weindich.pl

"Pan Bóg stworzył jedzenie, a diabeł kucharzy"

Joyce, Ulisses
Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
Nazwa Projektu: Wprowadzenie nowoczesnych technik sprzedażowych poprzez uruchomienie kuchni szkoleniowej | Nazwa Beneficjenta: Weindich Spółka Jawna

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013”